Świece i szatki na Chrzest – pamiątki Chrztu z personalizacją

Chrzest Święty jest bardzo ważnym sakramentem dla całej rodziny. Ten obfitujący w radość i zadumę dzień wymaga pięknej oprawy. Warto zadbać o to, aby w trakcie uroczystości nie tylko nie zabrakło takich przedmiotów jak szatka i świeca, ale również o to, aby charakteryzowały się one prawdziwą wyjątkowością. Zastanawiasz się jak tego dokonać? Z pomocą przychodzą personalizowane szatki i świece, jakie znajdziesz na sklepie Prezenty na Chrzest. Przygotowaliśmy najpiękniejsze propozycje, które musi zobaczyć każdy przyszły rodzic Chrzestny.

Świece i szatki na Chrzest z personalizacją

Biała szatka na Chrzest jest jednym z najważniejszych symboli tej wyjątkowej ceremonii. W piękny sposób odzwierciedla czystość i niewinność nowego chrześcijanina w Wspólnocie Kościoła. To dzięki niej maluszek staje się Dzieckiem Bożym. W Piśmie Świętym jej kolor oznacza także życie i światło. Szatkę najczęściej na dziecku kładzie Matka Chrzestna, która tym samym zobowiązuje się do pomocy i czuwania nad małą istotą, aby nigdy nie zboczyła z drogi Boga.

W naszej wierze ogień stanowi symbol życia i odrodzenia. To właśnie dlatego świece do Chrztu odgrywają na tej uroczystości bardzo ważną rolę. Zapalona od Paschału przez Ojca Chrzestnego przedstawia Chrystusa Zmartwychwstałego. Jest to niezwykła pamiątka Chrztu zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Podczas Komunii Świętej świeca znów odegra bardzo ważne znaczenie. Jako Rodzice Chrzestni powinniśmy poświęcić chwilę, aby wybrać naprawdę wyjątkowe akcesoria. Zobacz nasze propozycje!

Zestaw szatka i świeca na pamiątkę Chrztu Świętego dla dziewczynki

Pamiątki Chrztu mogą przybierać różne formy. Jednak to białe szatki i świece są tymi najważniejszymi, w których drzemie szczególna moc. W poszukiwaniu szatki i świecy na Chrzciny dla dziewczynki wybraliśmy zestaw, który będzie wyjątkową pamiątką tego sakramentu. Całość utrzymana jest w klasycznym wydaniu z delikatnym nadrukiem: z imieniem dziecka i datą uroczystości. Sama świeca na Chrzest Święty jest w pięknej różowej barwie, która podkreśla płeć kruszynki. To zdecydowanie najlepsza propozycja dla dziewczynek, którą warto wybrać z okazji Chrztu Świętego.

Świeca i szatka na Chrzest Święty dla chłopca

Na wyjątkowe chwile i piękny prezent z okazji Chrztu Świętego zasługują także mali dżentelmeni. Dla chłopców wybraliśmy zestaw szatki do Chrztu Świętego i świecy w błękitnych kolorach. Dostępny w sklepie Prezenty na Chrzest zestaw, to gromnica w towarzystwie szatki w kształcie serca. To niezbędne, a zarazem eleganckie przedmioty, na których możesz umieścić imię i datę uroczystości. Podarowane w formie upominków bez wątpienia będą najpiękniejszą pamiątką Chrztu, którą obdarowane dziecko nawet po wielu latach będzie wspominać ze wzruszeniem. Wybierz taki zestaw dla chłopca i ciesz się wspaniałą oprawą tej rodzinnej ceremonii.

Szatka do Chrztu w kształcie koszulki

W swojej ofercie sklep Prezenty na Chrzest posiada popularną szatkę w kształcie koszulki. To bardzo pożądany produkt, którzy zyskał sobie szerokie grono odbiorców. Zastanawiasz się w czym tkwi fenomen tego wyjątkowego nietypowego ubranka do sakramentu Chrztu Świętego? To nowoczesne wydanie klasycznej szatki, które opatrzone jest personalizacją z imieniem i datą uroczystości. Grafika w postawi wózka przywołuje na myśl czas beztroskiego dzieciństwa, które po upływie lat będzie wspominane z uśmiechem na twarzy. Wybierz ją i obdaruj dziecko wyjątkową pamiątką Chrztu Świętego.

 Szatka na Chrzest z personalizacją

Komplet szatka i świeca na Chrzciny w drewnianym pudełku

Białe szatki, świece i inne pamiątki z personalizacją – w tym sklep Prezenty na Chrzest jest prawdziwym mistrzem. Kolejny komplet to jedyny w swoim rodzaju upominek zamknięty w drewnianej szkatułce z grawerem. To właśnie dzięki niej przetrwa próbę czasu i nawet po długich latach będzie wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego. Również na szatce wykonana jest personalizacja. Połączona wraz z cudowną dedykacją stanowi wyznanie wiary każdego chrześcijanina. Wybierz ją na upominek, a sprawisz radość nie tylko dziecku, ale również jego najbliższym.

Świeca do Chrztu z imieniem dziecka

Świece do Chrztu mogą występować także pojedynczo. Jeśli czeka Cię rola Ojca Chrzestnego, to przygotuj się na nią najlepiej jak tylko potrafisz. Wybierając świecę z personalizacją zaskoczysz wszystkich zebranych i udowodnisz, jak bardzo zależy Ci na dziecku. Cudowne zdobienia, jakie znajdują się na świecy dodają jej uroku i delikatności. Ozdobiona imieniem i datą będzie piękną pamiątką na długie lata. Warto wybrać ją na prezent na Chrzest dla dziewczynki. Gwarantujemy Ci, że z dumą sięgnie po nią nawet jak będzie już dorosła.

 Świeca na Chrzest z imieniem

Postaw na personalizowane szatki i świece do Chrztu

Jak widzisz personalizowane świece i szatki na dostępne w asortymencie sklepu Prezenty na Chrzest to przedmioty tradycyjne i eleganckie. Niskie ceny i szybka dostawa również do paczkomatów jest gwarancją, że pamiątki dotrą do Ciebie na czas. Wybierz na zbliżający się Chrzest Święty szatkę i świecę godną tej ważniej uroczystości!